stavbazar-uh.cz

AQUAMAR SPA studna 0.6l,11313121

Tento akční a ve slevě výrobek AQUAMAR SPA studna 0.6l,11313121 od dodavatele s dobrým jménem Marimex jednoduše můžete pořídit právě nyní za zcela nejnižší cenu! Nyní zakoupíte za 189 Kč. EAN: 8590517992582
AQUAMAR SPA studna 0.6l
Popis produktu

NEJŠIRŠÍ VÝBĚR BAZÉNŮ V ČECHÁCH

POPIS:
Přípravek brání vzniku minerálních usazenin na stěnách a na dně vířivé vany. Je vhodný zejména pro stabilizaci problémových minerálů jako jsou železo, měď, mangan a vápník. Účinná látka se na problémové minerály naváže a zabrání tak jejich nežádoucím účinkům, jako je např. možné zabarvení vody do hněda vlivem oxidace iontů železa po zachlorování neošetřené studniční vody. Pokud je vířivý bazén napuštěn tvrdou nebo jinak mineralizovanou vodou (nejčastěji studniční vodou), dochází k vytváření minerálních usazenin. Na tyto usazeniny snadno přisednou nejrůznější nečistoty, které pak tvoří živnou půdu pro růst bakterií a řas.

 

Přípravek aplikujte na volnou hladinu vody při běžící filtraci. Aby byl účinek přípravku správný, použijte zjiskřující přípravky Projasňovač nejdříve 24 hodin po přidání přípravku Studna Mineral. Při současném použití těchto přípravků totiž dochází ke snížení účinnosti.

 

PRO JAKÝ BAZÉN JE PRODUKT VHODNÝ:
– Vířivky

 

DÁVKOVÁNÍ:
– Detailní dávkování najdete na obalu

 

ZPŮSOB BALENÍ:

– Plastová uzavíratelná láhev
– Tekutá forma přípravku
– Objem 0,6 l
 

VÝHODY BAZÉNOVÉ CHEMIE AQUAMAR:
VYROBENO V ČR: Všechny produkty bazénové dezinfekce Marimex jsou vyvinuty, vyráběny a baleny v České republice. Velmi pečlivě se kontroluje původ všech surovin a monitoruje průběh jejich zpracování.
ÚČINNOST OVĚŘENA: Více než 25 let se staráme o to, aby voda ve vašich bazénech byla bezpečná a čistá. Kvalita a účinnost bazénové dezinfekce je tak ověřena nejen odborníky, ale i nespočtem spokojených uživatelů.
KOMPLEXNÍ PÉČE: Obsáhlá nabídka produktů chlorové i bezchlorové chemie komplexně pečuje o bazénovou vodu v průběhu celé koupací sezóny a zároveň spolehlivě odvrátí jakoukoliv pohromu v podobě řas či zákalů.

 

 

 

PRO KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTOU A BEZPEČNOU VODU:

BEZPEČNOSTNÍ LIST: