Campingaz plynový gril 2 SERIES CLASSIC LX VARIO

Tento kvalitní produkt Campingaz plynový gril 2 SERIES od výrobce se zárukou kvality Campingaz jednoduše pořídíte zde za parádní cenu! Produkt koupíte teď u nás za 6 799 Kč. EAN: 3138522103484
Campingaz plynový gril 2 SERIES CLASSIC LX VARIO
Značka: Campingaz
6 799 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Kontaktní plynový gril 2 Series Classic LX Vario se dvěma plochými hořáky z aluminizované oceli, umožňujícími nezávislého grilování pouze na polovině nebo na celé ploše grilu rozdělené na smaltovaný ocelový rošt a tál.
Hořáky jsou chráněny krycí stříškou, která slouží i jako rozptylovač tepla pro dosažení rovnoměrné teploty na celé ploše. S grilovací plochou 2100 cm2 a výkonem 7.5  kW obsloužíte najedou až 10 osob.
Pomocí ovládacích knoflíků a teploměru lze pohodlně regulovat teplotu. Teploměr ve víku umožňuje sledovat teplotu uvnitř grilovacího prostoru.
Obsahuje přední plechový kryt s přihrádkou na koření či grilovací přísady a podporu plynové lahve. Piezo zapalování. V prostoru nad grilovací plochou se nachází rošt pro pozvolné grilování a ohřívání. Gril můžete pohodlně přemístit díky dvěma velkým kolečkům a pohodlně uskladnit díky dvěma sklopným stolkům.
Jako zdroj energie použijte 5 kg nebo 10 kg PB lahev.