stavbazar-uh.cz

Pattex renew 80 ml

Vynikající produkt Pattex renew 80 ml od spolehlivé značky Ceresit jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď právě pořád výhodně! Nyní lze objednat jen za 159 Kč. EAN: 9000101133912
Pattex renew 80 ml
Popis produktu

Ceresit Re-New je na bázi vody, který je připraven k přímému použití na překrytí silikonu s vynikající odolností proti vzniku plísní. Tento produkt je vhodný na překrytí původních silikonových tmelů v trojúhelníkových spojích pro zlepšení jejich vzhledu. (Krytí barvy/formy, plnění malých trhlin, překrytí plesnivých skvrn apod.) Ceresit Re-New schne při pokojové teplotě na elastickou, dlouhotrvající silikonovou vrstvu s dlouhou životností. Ceresit Re-New má systém trojité ochrany, který zajistí dlouhodobou odolnost proti plísním.

Povrch ztuhlého produktu je chráněn proti:
1. zachycení spár
2. růstu plísní
3. tvorbě spár

Vynikající přilnavost na původní podklad. Vhodný na překrytí barevných silikonů (tloušťka vrstvy ≥1 mm) Vhodný na svislé i vodorovné spáry v trojúhelníkovém sklonu bez potřeby odstranění původního silikonu. Bez zápachu. Jednoduchá aplikace. Snadné opravy: nezatvrdlý silikon je smývatelný vodou.